Media Bulk Download (1.0.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Label
el: Ετικέτα

en: Media
el: Μέσα

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Module dependencies
el: Εξαρτήσεις μονάδων

en: Dependencies
el: Εξαρτήσεις

en: Action ID
el: ID ενέργειας
