Media Bulk Download (1.0.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Label
eo: Etikedo.

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Module dependencies
eo: Dependecoj de moduloj

en: Dependencies
eo: Dependecoj

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
