Media Bulk Download (1.0.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Status
es: Estado

en: Label
es: Etiqueta

en: Media
es: Multimedia

en: Configuration
es: Configuración

en: Plugin
es: Extensión

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Module dependencies
es: Dependencias de módulo

en: Dependencies
es: Dependencias

en: Action ID
es: ID de la acción
