Media Bulk Download (1.0.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Status
et: Olek

en: Label
et: Nimetus

en: Media
et: Meedia

en: Configuration
et: Seadistus

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Module dependencies
et: Mooduli sõtluvused

en: Dependencies
et: Sõltuvused

en: Action ID
et: Toimingu ID
