Media Bulk Download (1.0.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Label
eu: Etiketa

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Module dependencies
eu: Moduluaren menpekotasunak

en: Dependencies
eu: Menpekotasunak

en: Action ID
eu: Ekintzaren IDa
