Media Bulk Download (1.0.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Label
fi: Tunnus

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Module dependencies
fi: Moduuliriippuvuudet

en: Dependencies
fi: Riippuvuudet

en: Action ID
fi: Toiminnon ID
