Media Bulk Download (1.0.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Status
fr: État

en: Label
fr: Libellé

en: Media
fr: Média

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Module dependencies
fr: Dépendances du module

en: Dependencies
fr: Dépendances

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)

en: Action ID
fr: Identifiant (ID) de l'action
