Media Bulk Download (1.0.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Label
gl: Etiqueta

en: Media
gl: Medios

en: Configuration
gl: Configuración

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Module dependencies
gl: Dependencias do módulo

en: Dependencies
gl: Dependencias
