Media Bulk Download (1.0.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Label
he: תווית

en: Media
he: מדיה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Plugin
he: פלאגין

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Module dependencies
he: תלויות מודולים

en: Dependencies
he: תלויות
