Media Bulk Download (1.0.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Label
hi: लेबल

en: Media
hi: मीडिया

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Plugin
hi: प्लगइन

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: Module dependencies
hi: मॉड्यूल निर्भरता

en: Dependencies
hi: निर्भरता

en: UUID
hi: युयुआइङी

en: Action ID
hi: कार्य आईडी
