Media Bulk Download (1.0.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Label
hu: Címke

en: Media
hu: Média

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Module dependencies
hu: Modulfüggőségek.

en: Dependencies
hu: Függőségek

en: Action ID
hu: Művelet azonosító
