Media Bulk Download (1.0.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Media
hy: Մեդիա

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Module dependencies
hy: Մոդուլի կախվածություններ

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ
