Media Bulk Download (1.0.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Module dependencies
id: Dependensi modul

en: Dependencies
id: Dependensi

en: Action ID
id: ID aksi
