Media Bulk Download (1.0.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Label
ja: ラベル

en: Media
ja: メディア

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Plugin
ja: プラグイン

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Module dependencies
ja: モジュールの依存関係

en: Dependencies
ja: 依存関係

en: Action ID
ja: アクションID
