Media Bulk Download (1.0.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Label
ka: სათაური

en: Media
ka: მედია

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Plugin
ka: ჩანართი
