Media Bulk Download (1.0.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Plugin
kn: ಪ್ಲಗ್ಗಿನ್
