Media Bulk Download (1.0.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Label
lv: Etiķete

en: Media
lv: Multivide

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Entity type
lv: Entītijas veids
