Media Bulk Download (1.0.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Module dependencies
mr: मोड्यूलच्या आवश्यकता

en: Dependencies
mr: आवश्यकता
