Media Bulk Download (1.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Label
my: အညွန်း

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Dependencies
my: အမှီအခိုများ
