Media Bulk Download (1.0.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Label
ne: लेबल

en: Media
ne: मिडिया

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Module dependencies
ne: मोड्युलको आश्रित

en: Dependencies
ne: आश्रित

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
