Media Bulk Download (1.0.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Plugin
nl: Plug-in

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Module dependencies
nl: Module afhankelijkheden

en: Dependencies
nl: Afhankelijkheden

en: Action ID
nl: Actie-ID
