Media Bulk Download (1.0.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Label
oc: Etiqueta

en: Media
oc: Mèdia

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
