Media Bulk Download (1.0.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Label
fa: برچسب

en: Media
fa: رسانه

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Plugin
fa: افزونه

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Module dependencies
fa: وابستگی‌های ماژول

en: Dependencies
fa: وابستگی‌ها
