Media Bulk Download (1.0.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Media
ps: رسنۍ

en: Configuration
ps: سازول

en: Plugin
ps: لګون

en: Action ID
ps: چار پېژند
