Media Bulk Download (1.0.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Label
pt: Rótulo

en: Media
pt: Mídia

en: Configuration
pt: Configurações

en: Entity type
pt: Tipo de entidade

en: Module dependencies
pt: Dependências do módulo

en: Dependencies
pt: Dependências

en: Action ID
pt: ID de ação
