Media Bulk Download (1.0.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Label
pt: Etiqueta

en: Configuration
pt: Configuração

en: Entity type
pt: Tipo de entidade

en: Module dependencies
pt: Dependências do módulo

en: Dependencies
pt: Dependências

en: Action ID
pt: ID da ação
