Media Bulk Download (1.0.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Label
ro: Etichetă

en: Configuration
ro: Configurație

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Module dependencies
ro: Dependențe modul

en: Dependencies
ro: Dependențe

en: Action ID
ro: ID-ul acțiunii
