Media Bulk Download (1.0.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Label
ru: Метка

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Plugin
ru: Плагин

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Module dependencies
ru: Зависимости модуля

en: Dependencies
ru: Зависимости

en: Action ID
ru: ID действия
