Media Bulk Download (1.0.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Label
sk: Označenie

en: Media
sk: Médiá

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Module dependencies
sk: Závislosti modulu

en: Dependencies
sk: Závislosti
