Media Bulk Download (1.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Label
sv: Etikett

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Module dependencies
sv: Modulberoenden

en: Dependencies
sv: Beroenden
