Media Bulk Download (1.0.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Module dependencies
ta: மாட்யூல் சார்புகள்

en: Dependencies
ta: சார்புகள்
