Media Bulk Download (1.0.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Label
tr: Etiket

en: Media
tr: Medya

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Plugin
tr: Eklenti

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Module dependencies
tr: Modül bağımlılıkları

en: Dependencies
tr: Bağımlılıklar

en: Action ID
tr: Eylem Kimliği
