Media Bulk Download (1.0.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Label
ug: بەلگە

en: Media
ug: مېدىيا

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار
