Media Bulk Download (1.0.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Label
uk: Мітка

en: Media
uk: Медіа

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Module dependencies
uk: Залежності модуля

en: Dependencies
uk: Залежності

en: Action ID
uk: ID дії
