Media Bulk Download (1.0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Label
ur: عنوان

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Module dependencies
ur: ماڈیول کی احتیاجات

en: Dependencies
ur: احتیاجات
