Media Bulk Download (1.0.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Label
vi: Nhãn

en: Media
vi: Phương tiện

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Plugin
vi: Trình cắm

en: Module dependencies
vi: Mô-đun phụ thuộc

en: Dependencies
vi: Phụ thuộc
