Media Bulk Upload (3.0.3) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: List
fi: Lista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Label
fi: Tunnus

en: Fields
fi: Kentät

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: File Upload
fi: Tiedoston lataus palvelimelle

en: Information
fi: Tietoa

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Media Types
fi: Mediatyypit

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fi: Virhe käsiteltäessä operaatiota @operation argumenteilla: @args
