Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha10) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: List
am: ዝርዝር

en: Edit
am: አርትእ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ
