Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha12) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: List
bg: Списък

en: Edit
bg: Редактирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Label
bg: Заглавие

en: Media
bg: Медия
