Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha12) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: List
oc: Listar

en: Edit
oc: Modificar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Fields
oc: Camps

en: Media
oc: Mèdia

en: Information
oc: Informacions

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus
