Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha12) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: List
pl: Lista

en: Edit
pl: Edytuj

en: - None -
pl: - Brak -

en: Label
pl: Etykieta

en: Fields
pl: Pola

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Information
pl: Informacja

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Add a new @entity_type.
pl: Dodaj nową zawartość typu @entity_type.

en: There is no @entity_type yet. @add_link
pl: W tej chwili brak zawartości typu @entity_type. @add_link

en: No media types available. <a href=":url">Add media type</a>.
pl: Brak dostępnych typów mediów. <a href=":url">Dodaj typ mediów</a>.
