Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha18) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: List
gl: Lista

en: Edit
gl: Editar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Label
gl: Etiqueta

en: Fields
gl: Campos

en: Media
gl: Medios

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Information
gl: Información

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información
