Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha18) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: List
mn: Жагсаалт

en: Edit
mn: Засварлах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
