Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha18) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: List
sl: Seznam

en: Edit
sl: Uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
