Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha19) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: List
mr: यादी

en: Edit
mr: संपादन

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी
