Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha22) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: List
ka: სია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Label
ka: სათაური

en: Fields
ka: ველები

en: Media
ka: მედია
