Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha24) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: List
ru: Список

en: Edit
ru: Редактировать

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Label
ru: Метка

en: Fields
ru: Поля

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Information
ru: Информация

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: Media Types
ru: Типы медиа

en: Add a new @entity_type.
ru: Добавить новый тип сущности @entity_type.

en: There is no @entity_type yet. @add_link
ru: Тип сущности "@entity_type" пока отсутствует. @add_link

en: No media types available. <a href=":url">Add media type</a>.
ru: Нет доступных типов медиа. <a href=":url"> Добавить тип медиа </a>.
