Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha26) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: List
cy: Rhestr

en: Edit
cy: Golygu

en: - None -
cy: - Dim -

en: Fields
cy: Meysydd

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Information
cy: Gwybodaeth
