Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha26) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: List
ja: リスト

en: Edit
ja: 編集

en: - None -
ja: - なし -

en: Label
ja: ラベル

en: Fields
ja: フィールド

en: Media
ja: メディア

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Information
ja: 情報

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト

en: Add a new @entity_type.
ja: 新しい @entity_type を追加。

en: There is no @entity_type yet. @add_link
ja: @entity_type はまだありません。 @add_link

en: No media types available. <a href=":url">Add media type</a>.
ja: 利用可能なメディアタイプはありません。<a href=":url">メディアタイプを追加</a>.
