Media Bulk Upload (8.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: List
el: Λίστα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Label
el: Ετικέτα

en: Fields
el: Πεδία

en: Media
el: Μέσα

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Information
el: Πληροφορίες

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Add a new @entity_type.
el: Προσθέστε ένα νέο @entity_type.

en: There is no @entity_type yet. @add_link
el: Δεν υπάρχει ακόμη @entity_type. @add_link
